fbpx 7 uczuć w Kinie Kobiet | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

7 uczuć w Kinie Kobiet

Baner Kina KobietKino Helios w Galerii Metropolia zaprasza wszystkie Panie… i tylko Panie na cykl wieczorów filmowych dla Kobiet. Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej. 17 października 2018 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem wyświetlony zostanie film „7 uczuć” w reż. Marka Koterskiego.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Z myślą o Was, Drogie Panie Kino Helios dobiera film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na babskim seansie! Ponadto dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

MOTYW WIECZORU:

Październik to już nie ma co ukrywać: jesień! Dlatego Helios zaprasza na seans Kina Kobiet z liściem na głowie. Mile widziane też jesienne bukiety!

ATRAKCJA WIECZORU:

Drogie Panie! Największy w Polsce zespół specjalistów, którzy zajmują się promowaniem zdrowego stylu życia podczas Kina Kobiet przeprowadzi badanie składu ciała oraz przeprowadzi konkurs z nagrodami! W skrócie: All For Body to przede wszystkim trening personalny, ale również fizjoterapia, dietetyka, masaże oraz indywidualnie przygotowany catering. Podopieczni All For Body mogą liczyć na kompleksową opiekę zarówno przed, w trakcie, jak i po wysiłku fizycznym. Przepis na własny sukces powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia wraz z najnowszymi badaniami oraz rozwiązaniami pochodzącymi z USA i Europy zachodniej. Unikalna formuła to nie tylko osiągnięty cel, ale przede wszystkim poprawa jakości życia.

Od godz. 17:45 w holu kina czekają na Panie dodatkowe atrakcje:

Magnific Clinique Marta Dobosz - położony w samym centrum Gdańska. Jeden z nielicznych gabinetów czynny również w nocy! Pracownicy mają ukończonych ponad 35 szkoleń/kursów oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Na holu kina specjalnie dla Pań będą wykonywać zabieg na brwi z użyciem henny marokańskiej.

Instytut Urody Abacosun Gdańsk - świeżynka na gdańskim rynku kosmetycznym zadba o Wasze dobre samopoczucie i piękny wygląd. Gwarantuje najnowsze i najefektywniejsze urządzenia z zakresu kosmetologii, kosmetologii estetycznej, intymnej oraz specjalistów branży beauty.

Salon DepilConcept Gdańsk - ich misją jest upowszechnianie zabiegów fotodepilacji i fototerapii, podwyższających jakość życia Klientów. Tak wąska specjalizacja oraz profesjonalna obsługa to gwarancja precyzji i jakości świadczonych usług!

CHANGE Lingerie Galeria Bałtycka - skandynawska marka bieliźniarska, która kocha naturalne kształty kobiet, ceni ich indywidualność i rozumie potrzebę posiadania perfekcyjnie dobranego biustonosza. Na sezon Jesień/ Zima 2018 oferuje szeroką gamę efektownej i zmysłowej bielizny dostępnej nawet w 100 rozmiarach, wielu fasonach i 3 różnorodnych liniach stylistycznych.

Pracownia Marzeń - jeśli chcesz zorganizować ceremonie ślubną, przyjęcie weselne, zaręczyny, wieczór panieński, urodziny, chrzest - zgłoś się do nich! Panie z Pracowni Marzeń na pewno Ci pomogą.

Klubokawiarnia Pracownia Marzeń - nowopowstała kawiarnia przy ulicy Hynka 73b w Gdańsku zaprezentuje swoją ofertę.

Tonezone - Fitness multiplex numer 1 w Europie przedstawi ofertę siłowni oraz posłuży radą o zdrowym trybie życia.

Oriflame - przedstawi szeroką ofertę kosmetyków, perfum oraz produktów do pielęgnacji.

Tchibo - poczęstuje Panie, ciepłą aromatyczną kawą. Od ponad 60 lat jest znane z najlepszych kaw z całego świata - od delikatnych i łagodnych do mocnego espresso.

Burger King - dopilnuje, aby Panie nie chodziły głodne!

T.Deker Patissier&Chocolatier - zadba o podniebienia Pań przygotowując słodki poczęstunek.

Nagrody, jakie będzie można wygrać w konkursach to m.in.:

Dla wszystkich uczestniczek - vouchery o wartości 130 zł na pierwszy pełnowartościowy zabieg fotodepilacji od DepilConcept

Bony podarunkowe o wartości 195 zł od DepilConcept

Vouchery na 30-minutowy masaż od All for body

Vouchery na 60-minutowy masaż od All for body

Vouchery na zabiegi endermologii LPG od Magnific Clinique Marta Dobosz

Voucher na zabieg pielęgnacji oczu, ust, dekoltu i całej twarzy od Magnific Clinique Marta Dobosz

Voucher na zabieg so pure z luksusowej marki malu Wilz z trzema rodzajami masażu (twarzy, kamieniami górskimi, głowy) od Magnific Clinique Marta Dobosz

Naturalne suplementy na bazie ziół, warzyw i owoców, które działają wspomagająco do diety, poprawiają samopoczucie i wygląd od Centrum Dietetycznego Naturhouse Gdańsk Wrzeszcz

Vouchery do wykorzystania w salonie CHANGE Lingerie

Miesięczne członkostwo w klubie Tonezone Fitness Multiplex

Wejściówki do wykorzystania w klubie Tonezone Fitness Multiplex

Vouchery na zabieg „Porcelanowa Twarz” od Instytutu Urody Abacosun Gdańsk

30-minutowy masaż z sesją słonecznej łączki do Instytutu Urody Abacosun Gdańsk

Vouchery o wartości 50 zł do wykorzystania w restauracji Klatka B

Upominki od Pracowni Marzeń

Vouchery do Pracowni Marzeń

Vouchery do Klubokawiarni Pracownia Marzeń

Lemoniady ON LEMON

Zestawy podarunkowe od SuperPharm

Zestawy podarunkowe od Tchibo

Książki od wydawnictwa Agora

Upominki od ORIFLAME

Wieczór poprowadzi niezawodny Mr Host.

piątek, 12 października 2018 roku, 8:43