fbpx II Konferencja Doktorantów Pomorza BioMed Session 2018 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

II Konferencja Doktorantów Pomorza BioMed Session 2018

Strona www konferencjiOrganizatorzy zapraszają doktorantów i studentów, ale także młodych pracowników naukowych, do uczestnictwa w II Konferencji Doktorantów Pomorza BioMed Session 2018, która odbędzie się w Gdańsku, w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Wita Stwosza 53, 80-308 Gdańsk) 7 grudnia 2018 r.

Konferencja skierowana jest głównie do doktorantów i studentów wykonujących badania naukowe w zakresie nauk biologicznych i medycznych, ale jest otwarta także dla wszystkich innych zainteresowanych osób. Organizatorzy nie przewidują pobierania opłat rejestracyjnych. Termin rejestracji i przesyłania abstraktów mija 23 listopada 2018 r.

Uwaga! Liczba uczestników konferencji jest ograniczona - o przyjęciu decyduje forma udziału (pierwszeństwo mają uczestnicy czynni, czyli zgłaszający prezentację posteru) a następnie kolejność zgłoszeń.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie http://www.biomedsession.ug.edu.pl

sobota, 17 listopada 2018 roku, 13:12