fbpx Znamy laureatów V edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

mediasteryKapituła Konkursu wyłoniła laureatów V edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach –Medi@stery

Pierwszą nagrodęprzyznano Norbertowi Rędzi (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego)za pracę: „Kreowanie marki na YouTube na przykładzie działalności Grupy Filmowej Darwin”, napisaną pod kierunkiem dr hab. Moniki Przybysz, prof. UKSW.

Drugie miejscezajęła pani Karolina Kawka (Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej)za pracę: „Prawa zwierząt na portalu kampaniespoleczne.pl”, napisaną pod kierunkiem dr hab. Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk, prof. UMCS.

Trzecie miejscezajęła pani Katarzyna Maria Piórecka (Uniwersytet Warszawski)za pracę: „Fandom marki medialnej. Studium przypadku środowiska miłośników serialu „Gra o tron”, napisaną pod kierunkiem prof. dra hab. Roberta Cieślaka.

Finalistom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom składamy podziękowania za przesłane prace i życzymy wielu sukcesów w dyscyplinie nauk o komunikacji społecznej i mediach.

Uroczysta Gala odbędzie się 27 marca o godz.11.30 w Sali Teatralnej (Budynek Neofilologii UG), ul. Wita Stwosza 51, Gdańsk.

O konkursie

Ogólnopolski Konkurs na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery to pierwszy w Polsce konkurs skierowany do absolwentów kierunków dziennikarskich, którzy w swoich rozprawach zajmują się problematyką medioznawczą.Organizatorem i inicjatorem Konkursu jest kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Uniwersytetu Gdańskiego. W tym roku odbyła się piąta edycja, na którą spłynęły prace z niemal wszystkich ośrodków akademickich, kształcących przyszłych dziennikarzy. Prace oceniła Kapituła Konkursu pod przewodnictwem prof. dra hab. Alicji Jaskierni z Uniwersytetu Warszawskiego. W skład Kapituły weszli wybitni medioznawcy z uczelni wyższych całej Polski. Przy ocenie prac brano pod uwagę ich oryginalność i zawartość merytoryczną oraz możliwości praktycznego wykorzystania.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin