fbpx Konkurs na projekt torby materiałowej | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs na projekt torby materiałowej

konkurs zalandoMateriałowa torba jest codziennym dodatkiem – nosisz ją na zakupy, w drodze do pracy lub na uczelnię, właściwie zawsze masz ją przy sobie. Co, gdyby ta torba przypominała Ci o byciu szczęśliwym? Gdyby niosła komunikat: „Wycisz się. Znajdź spokój. Ta chwila jest tylko dla Ciebie.” Codzienne przypomnienie pomoże we wzmocnieniu dobrych nawyków i robieniu niewielkich przerw na relaks. Ten, komu uda się przynajmniej raz dziennie intencjonalnie odnaleźć wewnętrzną równowagę, będzie przeżywał ten moment bardziej świadomie.

Temat równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym trafia w czuły punkt naszych czasów. Zwraca uwagę na to, że współczesne społeczeństwo świadomie prowadzi życie pełne stresu. Zaczyna się już podczas sesji, kiedy sprawdzana jest wiedza z całego semestru w krótkich odstępach czasu. Później standardem stają się obowiązkowe nadgodziny w pracy. W rezultacie większość ludzi nie potrafi wskazać swojej ostatniej chwili relaksu, nie pamięta już jak spędziła wolny dzień i zapomniała, jaką radość niosą ulubione aktywności i pasje.

Konkurs wzorniczy Zalando Lounge podejmuje ten bardzo ważny i wrażliwy społecznie temat. Weź udział w naszym konkursie i wyraź swój punkt widzenia poprzez sztukę.

ZADANIE KONKURSOWE

Zadaniem uczestników konkursu wzorniczego Zalando Lounge (kierowanego do studentów, osób kreatywnych i wszystkich zainteresowanych) jest zaprojektowanie wzoru materiałowej torby, która będzie wywoływać chwilę szczęścia w codziennym życiu i wzmacniać ogólną świadomość bycia szczęśliwym.

Zaprojektuj wzór torby materiałowej, która podaruje Ci moment szczęścia w codzienności i w ten sposób na krótką chwilę odsunie stres, pośpiech i presję na dalszy plan.

Twój wzór może składać się z elementów typograficznych, może być komiksem lub stworzoną przez Ciebie ilustracją.

Opisz swój pomysł na połowie strony A4, uwzględniając przy tym następujące kwestie:

• Twój pomysł powinien wynikać z krytycznego zmierzenia się z tematyką zarządzania stresem, zwolnienia tempa, szczęścia i uważności w codziennym życiu.

• Twój projekt powinien dać się dobrze odwzorować na klasycznej materiałowej torbie.

Temat wiodący: co jest moim osobistym symbolem szczęścia lub motywem przypominającym mi o zachowaniu równowagi i spokoju w stresujących chwilach?

OCENA I NAGRODY

Wszystkie pomysły będą oceniane przez profesjonalne jury według następujących kryteriów:

• wykonanie zadania zgodnie z tematem,

• kreatywność i pomysł,

• praktyczna wykonalność projektu na materiałowej torbie.

Trzy najlepsze propozycje zostaną nagrodzone nagrodami pieniężnymi i bonami:

1. miejsce: 4.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 1.200 zł

2. miejsce: 2.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 800 zł

3. miejsce: 1.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 400 zł

WARUNKI KONKURSU

Wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w konkursie w okresie od 15.04.2019 do 31.10.2019. Minimalny wiek uczestników wynosi 18 lat. Wstępnym terminem zamknięcia listy uczestników jest 31.10.2019.

Do tego terminu należy dostarczyć następujące dokumenty:

1. graficzne przedstawienie wzoru,

2. opis pomysłu wzoru na maks. pół strony A4,

3. krótki opis uczestnika (imię i nazwisko, data urodzenia, informacja o aktualnym kierunku studiów lub pracy) na maks. pół strony A4.

Wszystkie materiały należy przesłać w formie pliku PDF na adres konkurs@zalando-lounge.pl.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin