fbpx Kolejne spotkanie w ramach Gdańskich piątków z prawem karnym | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Kolejne spotkanie w ramach Gdańskich piątków z prawem karnym

piątkiUprzejmie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Gdańskich piątków z prawem karnym”, które odbędzie się w piątek 22 listopada 2019 roku, o godz. 15.00, w Sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UG. Prelekcję pod tytułem „Piękno zbrodni? Między estetyką a prawem karnym” wygłosi dr hab. Kamil Zeidler, prof. UG, z Katedry Teorii i Filozofii Państwa i Prawa Wydziału Prawa i Administracji UG. Po wystąpieniu gościa tradycyjnie zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Spotkanie będzie połączone także z promocją książki dr hab. Kamila Zeidlera,
prof. UG, pod tytułem „Estetyka prawa” (Gdańsk – Warszawa 2018), wydanej przez Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej na temat publikacji

Miło również poinformować, że projekt naukowo - dydaktyczny Katedry Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii Wydziału Prawa i Administracji UG „Gdańskie piątki z prawem karnym” w roku akademickim 2019/2020 jest realizowany we współpracy z Wydziałem Nauk Społecznych i Humanistycznych Gdańskiego Towarzystwa Naukowego.

Serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje – dr Tomasz Snarski, Katedra Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii: tomasz.snarski@prawo.ug.edu.pl

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin