fbpx Jubileusz 50-lecia istnienia Centrum Języków Obcych UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Jubileusz 50-lecia istnienia Centrum Języków Obcych UG

CJO UGUroczystość jest organizowana z okazji 50-lecia powstania CJO (wcześniej SJO) i ma na celu integrację pracowników CJO, zacieśnienie kontaktów między lektorami młodego pokolenia a wykładowcami oraz emerytowanymi pracownikami, jak też z osobami współtworzącymi i kierującymi CJO. Na nasze spotkanie jubileuszowe serdecznie zapraszamy wszystkie osoby związane z CJO.

W czasie spotkania zostanie przypomniana historia CJO i najważniejsze momenty z życia tej jednostki. Uroczystość uświetni program artystyczny (m.in. spektakl «The Teacher's Nightmare») oraz wystawa zdjęć archiwalnych ukazujących CJO.

CZAS I MIEJSCE: 24.04.2020, CJO/ Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, aula

KOORDYNATOR - mgr Iwona Mężeńska, email: sjoim@ug.edu.pl

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin