fbpx Stan Młodych 2022 - warsztaty dla studentów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Stan Młodych 2022 - warsztaty dla studentów

Stan młodych plakatFundacja ważne sprawy zaprasza studentów i studentki z Gdańska na wydarzenie w ramach projektu Stan Młodych 2022. W dniach 25-27 marca 2022 r. organizujemy trzydniowe warsztaty poświęcone gospodarce, polityce społecznej i edukacji. 100% offline.

Koniec z nudnymi, teoretycznymi konferencjami. Weź udział w wydarzeniu, które zaprasza do spojrzenia na współczesność z innej niż dotychczas perspektywy. Uważamy, że możliwe jest przełamanie klasycznych założeń ograniczających dyskusję, takich jak podział na publiczność i prelegentów, sztywne formaty i unikanie cyfrowych narzędzi. Zapraszamy do rozmowy o tym, co naprawdę ważne dla młodych ludzi.

Ideą cyklu spotkań w pięciu różnych miastach (Gdańsk, Kraków, Warszawa, Lublin, Poznań) jest stworzenie przestrzeni dyskusji dla osób studiujących - zainteresowanych zagadnieniami istotnymi z perspektywy trzeciej dekady XXI wieku. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zanurzyli tego w kontekście - a jest nim szeroko rozumiany wzrost, bo to coś, o czym mówią teraz wszyscy. To zderzenie perspektyw i doświadczeń, włączające różne środowiska, będzie próbą pogłębienia dyskusji i poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie o rolę wzrostu w naszym otoczeniu. Będziemy rozmawiać o wzroście w kontekście 3 obszarów: gospodarki, edukacji i polityki społecznej.

Wszystkie osoby uczestniczące w pierwszym etapie zaprosimy w maju do Warszawy. Finałem projektu będzie konferencja podsumowująca - spotkanie uczestniczek i uczestników ze wszystkich miast i ekspertów oraz ekspertek w obszarach. Tak podsumujemy i pogłębimy dyskusje prowadzone na poziomie lokalnym.

Oferujemy interaktywne warsztaty, rzetelne dyskusje, realny rozwój umiejętności i wyjątkowy networking.
Wszystkie szczegóły wydarzenia znajdziesz na stronie: https://waznesprawy.org/stanmlodych/
Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia 2022 r. pod tym linkiem: https://waznesprawy.org/rekrutacja/
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz