fbpx Trójmiejski GIS DAY 2022 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Trójmiejski GIS DAY 2022

Trójmiejski GIS DAY 2022 plakatKoło Naukowe loGiStic, działające przy Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego Gdyni ma zaszczyt zaprosić Wykładowców, Pracowników oraz Studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, jak również tegorocznych maturzystów z pobliskich szkół i wszystkich zainteresowanych na Uniwersyteckie Obchody GIS DAY 2022!

Wydarzenie odbędzie się 16 listopada 2022 r. w godzinach 9.00-14.00 w Auli Głównej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni i będzie pierwszym tak dużym wydarzeniem organizowanym na gdyńskiej uczelni z okazji tego święta. Na uczestników wydarzenia czeka wiele merytorycznych wykładów oraz liczne atrakcje!

W programie:
  • Wykłady wprowadzające do tematyki GIS,
  • wystąpienia studentów z uczelni z całej Polski,
  • spotkania z ekspertami w dziedzinie geoinformacji,
  • konkursy z nagrodami!
Na  wydarzeniu poruszone zostaną tematy związane z transportem, jak i ekologią, dzięki czemu każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie i z pewnością rozwinie swoje zainteresowania. Być może ktoś odkryje swoją wielką pasję i postanowi związać swoje życie z GIS…?

Przyjdź i przekonaj się sam, że GIS=przyszłość!!!!

Zapraszamy!

Radio MORS jest patronem medialnym wydarzenia.
Mat. organizatorów
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz