fbpx Ruszyła czternasta edycja Karierosfery | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Ruszyła czternasta edycja Karierosfery

Logo KarierosferyStudenci z całej Polski po raz kolejny stają przed szansą na zdobycie płatnych staży pod okiem specjalistów z renomowanych firm. W tym roku Patronami konkursowych Dziedzin: Audyt, Finanse Przedsiębiorstw, Podatki, Zarządzanie Sprzedażą i Prawo zostali odpowiednio EY, PwC, Deloitte, PZU oraz Kancelaria Olesiński&Wspólnicy. Ty też możesz spróbować swoich sił! Masz czas do 9 marca.

Karierosfera przebiega w trzech etapach.

W pierwszym z nich, trwającym od 20 lutego do 9 marca 2015r. możesz wziąć udział już dziś. To krótki, złożony z 10 pytań internetowy test dostępny na www.karierosfera.pl/trojmiasto .

Kolejny etap rozpocznie się 17 marca o godz. 10.00 w 13 największych miastach Polski . Jego uczestnicy mają godzinę na rozwiązanie 50 pytań testowych, przygotowanych przez Patronów Dziedzin.

27 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu finaliści stawią czoło case study przygotowanym przez Patronów Dziedzin i zawalczą o płatne staże w ich firmach. Na to ostatnie spotkanie, zwieńczone Galą Finałową z udziałem przedstawicieli Partnerów Karierosfery zaproszonych zostanie 10 najlepszych uczestników II etapu spośród  każdej z dziedzin Konkursu.

Ty także możesz znaleźć się w tym elitarnym gronie i zdobyć niesamowite doświadczenie!

Spróbuj swoich sił na www.karierosfera.pl/trojmiasto i odwiedź nas na Facebooku: www.facebook.pl/Karierosfera

Konkurs organizuje Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR, a Partnerem Strategicznym tegorocznej edycji jest firma PZU.

Projekt został objęty Patronatem Honorowym Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Współorganizatorem Konkursu na terenie Trójmiasta jest Koło Naukowe Public Relations.

Treść wprowadzona przez: Sebastian Zaborowski
środa, 4 marca 2015 roku, 8:55