fbpx „Czy Gdańsk może być miastem dialogicznym?” | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

„Czy Gdańsk może być miastem dialogicznym?”

ludzie na trawie fot. Rob Bye/ UnsplashJedną z metod budowania przyjaznych dla mieszkańców miasta przestrzeni publicznych jest zastosowanie koncepcji przestrzeni dialogicznej. Ale czy można ją zastosować w Gdańsku?

Na to pytanie postara się odpowiedzieć prof. Akademii Sztuk Pięknych Jacek Dominiczak, autor koncepcji Przestrzeni Dialogicznej oraz Kodu Tożsamości Lokalnej.

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18.00 w sali B203 Instytutu Geografii, znajdującego się na Wydziale Nauk Społecznych, przy ul. Bażyńskiego 4. Wykład ma charakter otwarty. W planie przewidziana jest również otwarta dyskusja.

Organizatorem spotkania jest Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej UG.

środa, 26 kwietnia 2017 roku, 10:26