fbpx Konkurs Baltic Sea Youth Dialogue 2020 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs Baltic Sea Youth Dialogue 2020

plakat konkursuRada Państw Morza Bałtyckiego (CBSS) wspólnie z niemieckim Urzędem Spraw Zagranicznych organizuje konkurs dla młodych osób z regionu Morza Bałtyckiego.

Jesteś kreatywny, umiesz tworzyć grafiki a może masz pomysł na projekt? Weź udział w Baltic Sea Youth Dialogue Competition 2020.

Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 18 do 30 roku życia i obejmuje 3 kategorie: plakat, esej bądź fragment bajki dla dzieci, a także koncepcję projektu. Wybierz swój temat zainteresowań i wyślij pracę do 30 listopada na adres: competition@bsyp.eu.

Prace oceniać będzie renomowane jury. Przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji a także regulamin konkursu dostępny jest na stronie https://cbss.org/2020/10/26/baltic-sea-youth-dialogue-competition/.
wtorek, 24 listopada 2020 roku, 12:30