fbpx Kurs negocjacji z wykładowcą Harvard Law School | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Kurs negocjacji z wykładowcą Harvard Law School

hrCenter For American Studies zaprasza do udziału w intensywnym weekendowym kursie online z ekspertem od negocjacji i byłym wykładowcą Harvard Law School pt. Negotiation Strategies & Techniques Made Easy!

Kurs sprawi, że zrozumiesz podstawowe techniki i schematy negocjacji. Co więcej, dowiesz się jak reagować na trudne chwyty negocjacyjne strony opozycyjnej, ale przede wszystkim nauczysz się doprowadzać negocjacje do końca z uwzględnieniem interesów Ciebie lub Twojej firmy!

Wykładowca: Stephen Szrom jest doktorem nauk prawnych (J.D. Harvard Law School), obecnie piastującym funkcję Dyrektora ds. Strategii w Astranis – kalifornijskiej firmie, która na celu ma zapewnienie dostępu do internetu 4 miliardom ludzi, którzy wciąż go nie mają.

Termin kursu to 5-7 marca 2021 (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w niedzielę popołudniu).

Więcej informacji o zapisach: https://fb.me/e/LxRkdzEi

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin