fbpx Rekrutacja do studenckiego Magazynu Filmowego Cinerama | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Rekrutacja do studenckiego Magazynu Filmowego Cinerama

cineramaZapraszamy wszystkie osoby, które, tak jak my, kochają kino, aby dołączyć do redakcji Magazynu Filmowego Cinerama!

Nasze wymagania to jedynie odrobina Twojego wolnego czasu i chęci. Wystarczy, że lubisz obejrzeć film czy serial, chcesz się podzielić swoją opinią i przemyśleniami, a także porozmawiać po seansie w gronie filmowych pasjonatów.

Nie trzeba być studentem filmoznawstwa, aby ta współpraca była możliwa – jest wiele możliwości także dla osób spoza tego kierunku. Kinematografia to w końcu ogrom kontekstów kulturowych, językowych, psychologicznych czy historycznych, które warto omówić.

Oprócz niesłychanej frajdy z dyskusji na filmowe tematy oraz doświadczenia redakcyjnego oferujemy także możliwość odbycia praktyk studenckich w naszym magazynie w trybie zdalnym (za zgodą opiekuna praktyk na realizację ich w takiej formie).

Spróbuj swoich sił i zacznij z nami współpracę! Napisz do nas na adres mfcinerama@gmail.com. Zapraszamy także na spotkanie online naszej redakcji, które odbędzie się w czwartek 4 marca 2021 o godzinie 17:00 na platformie MS Teams pod tym linkiem: http://bit.ly/2ZFg7IH

Mateusz Białas & Patrycja Stępień

Redakcja MF Cinerama