fbpx Tajniki charakteryzacji | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Tajniki charakteryzacji

Plansza zapowiadająca spotkanieDKF UG "Miłość Blondynki" organizuje spotkanie online „All you need is blood. Podróż do świata charakteryzacji filmowej z Klaudyną Góralską.” Transmisja spotkania zaplanowana jest na 25 marca (czwartek), na godzinę 18:30. Spotkanie poprowadzi dr Agnieszka Kiejziewicz

Klaudyna Góralska to charakteryzatorka, wykładowczyni efektów specjalnych w Szkole Charakteryzacji i Makijażu FAM, podróżniczka, reżyserka i artystka. W trakcie spotkania opowie o pracy na planach filmowych (m.in. „Prawdziwe Życie Aniołów” A.Więcka, „Ach, Śpij Kochanie” K. Langa, „Justice/Vengeance” J. Newtona czy serial „Westwall”), tajnikach charakteryzacji oraz swoim niesamowitym projekcie podróży dokumentalnej przez kraje Nordyckie.

Nie możecie tego przegapić!

Transmisja odbędzie się na stronie: https://www.facebook.com/dkfmiloscblondynki

Zdjęcie prelegentki wykonane przez Michalinę Okręglicką.

czwartek, 18 marca 2021 roku, 8:57