fbpx Ciężar Własny rusza przez mroczne ostępy | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Ciężar Własny rusza przez mroczne ostępy

Logo Ciężaru własnegoNa horyzoncie wyłoniły się sylwetki, które w świetle pełnego księżyca sprawiały przerażające wrażenie. Z każdą mijającą minutą były coraz bliżej świateł pierwszych zabudowań.

Życie w mieście toczyło się jak każdej nocy, pochodnie zapłonęły na gankach, szeryf opuścił swoje biuro, zostawiając zastępcę na posterunku, a miejscowa kierowniczka przybytku uciech już zaczynała zliczać utarg. Wszyscy mężczyźni zgromadzili się w obskurnym barze, przepuszczając swoje wypłaty na najgorszą whisky, jaką widział zachodni świat. Ich kobiety wyły w ciemności, za straconą przeszłością, czasami młodości i dziećmi, które pójdą w ich ślady, popełniając te same błędy.

I nic się nie miało zmienić.

Dlatego nikt nie zauważył przybycia dwóch ponurych mężczyzn, których demony zerwały się tej nocy z uwięzi i ruszyły porwać miasto w ostatni taniec. Wybiła godzina duchów.

W dzisiejszym odcinku audycji Ciężar Własny ruszymy przez mroczne ostępy zapomnianych krain i zmierzymy się z zamieszkującymi je demonami. Czy znajdziemy w sobie siłę by wyjść z tej podróży cało? Słuchajcie dzisiaj o 20.00 w Studenckim Radiu MORS.

środa, 24 marca 2021 roku, 11:28