fbpx Weź udział w Dniach Kariery | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Weź udział w Dniach Kariery

Baner Dni Kariery9 kwietnia odbędzie się gdańska edycja Dni Kariery® - największego studenckiego wydarzenia networkingowego, organizowanego przez studentów dla studentów i absolwentów.

Dni Kariery® już od ponad 25 lat łączą świat biznesu ze światem akademickim. Tej wiosny, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, wydarzenie przyjmuje formę bezpiecznego spotkania networkingowego organizowanego w formie zdalnej - na specjalnie przygotowanej platformie online.

Wydarzenie ma na celu przybliżenie młodym i ambitnym studentom realiów, jakie występują na obecnym rynku pracy. Mimo zdalnej formy wydarzenia, uczestnicy mają do wyboru wiele aktywności, które ułatwią im podjęcie trudnej decyzji związanej ze ścieżką kariery.

Podczas wydarzenia przedstawiciele firm z różnych branż zaprezentują uczestnikom perspektywy zatrudnienia oraz odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. procesu rekrutacyjnego oraz wymagań pracodawcy.

Przygotowana będzie również specjalna strefa Doradztwa Zawodowego, gdzie studenci będą mogli skonsultować swoje CV lub porozmawiać z ekspertami. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania uczestników oraz pomogą zaplanować przyszłą karierę zawodową.

Dzięki zróżnicowanej ofercie firm, uczestnicy mogą znaleźć swoją wymarzoną pracę oraz dowiedzieć się, czego pracodawcy oczekują od młodych ludzi. Łącząc te dwie strony w jedność, Dni Kariery® realizują ósmy Cel Zrównoważonego Rozwoju, określonego przez ONZ – Wzrost gospodarczy i godna praca.

Dowiedz się więcej na wydarzeniu Dni Kariery® na Facebook’u oraz na stronie Dni Kariery®: dnikariery.pl.

środa, 24 marca 2021 roku, 12:05