fbpx Erasmus Encounters w Radiu MORS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Erasmus Encounters w Radiu MORS

Logo Erasmus EncountersWe invite everyone, who likes to engage in international affairs to our latest Radio program Erasmus Encounters at Radio MORS! You will hear all about the programme Erasmus + and the associations working with them as well as the students taking part in it. Our very first guest will be Klaudia Ksionek - Events Coordinator at ESN UG (Erasmus Student Network).
You can hear us on Sundays at 6 pm and Tuesdays at 3 pm.
Stay Tuned!

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią zajmować się sprawami międzynarodowymi do naszej najnowszej audycji radiowej Erasmus Encounters w Radiu MORS!  Usłyszycie w niej wszystko o programie Erasmus +, stowarzyszeniach z nim współpracujących oraz studentach biorących w nim udział. Pierwszym naszym gościem będzie Klaudia Ksionek - Koordynator ds. wydarzeń w ESN UG (Erasmus Student Network).
Słuchajcie nas w niedziele o 18:00 i we wtorki o 15:00.
Stay tuned!

piątek, 23 kwietnia 2021 roku, 14:24