fbpx XIV edycja konkursu konstruktorskiego „wyKOMBinuj mOst 2021” | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

XIV edycja konkursu konstruktorskiego „wyKOMBinuj mOst 2021”

wyKOMBinuj mOstKOMBO – Koło naukowe Mechaniki Konstrukcji Politechniki Gdańskiej zaprasza Was na XIV edycję konkursu konstruktorskiego „wyKOMBinuj mOst 2021”, który odbędzie się 9-11 czerwca 2021 roku.

Wydarzenie ma status ogólnopolski i z roku na rok przyciąga coraz więcej zainteresowanych studentów z całego kraju, firm branżowych oraz mediów. Tegoroczna edycja będzie wspierana przez czołowe firmy w Polsce (m.in. Prefabet, PORR oraz PTMTS).

Szczegóły konkursu tutaj!

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z wiceprezesem Koła Naukowego Mechaniki Konstrukcji Politechniki Gdańskiej Jerzym Dziemińskim. Porozmawiamy z nim nie tylko o organizowanym przez koło konkursie, ale także o współcześnie budowanych mostach - także z papieru i szkła. Emisja wywiadu w piątek 14 maja o godz. 10.00 i w sobotę 15 maja o godz. 12.00.

czwartek, 13 maja 2021 roku, 14:18