fbpx Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych

Plakat Letnich Brzmień w GdańskuZapraszamy na Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od czerwca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: sanah, MROZA, duetu Kwiat Jabłoni, zespołu LemON, Nosowskiej oraz wielu innych.

W plenerze usłyszeć będzie można m.in. autorkę największego przeboju minionego roku, czyli sanah, porywającego pop-soulową “Aurą” Mroza, czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. Z nowym materiałem wystąpi Natalia Szroeder, której „Powinnam?” grają największe rozgłośnie radiowe w Polsce. W programie również koncerty zespołu LemON, Miuosha (w ramach trasy koncertowej MIUOSH XX), KRÓLA, hani rani, BARANOVSKIEGO, Nosowskiej oraz wielu, wielu innych. Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.

Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł są dostępne na www.eventim.pl/letniebrzmienia. W piątek
21 maja 2021 r. o godzinie 12:00 do sprzedaży trafiają także bilety na nowo ogłoszone koncerty: Natalii Szroeder, hani rani, Miuosha i Łąki Łan.

Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu
biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.

czwartek, 20 maja 2021 roku, 12:26