fbpx Rozmowa z dr. Tomaszem Snarskim | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Rozmowa z dr. Tomaszem Snarskim

dr Tomasz SnarskiZapraszamy we wtorek (29 czerwca) o godzinie 10.00 na rozmowę z dr. Tomaszem Snarskim - wykładowcą na Wydziale Prawa i Administracji naszego uniwersytetu. W tej rozmowie prawo jest tylko tłem do poezji a celem wywiadu jest zażmucenie wszystkich słuchaczy – także Ciebie. W te ostatnie czerwcowe dni włącz Radio MORS i poznaj naszego Wykładowcę - absolwenta UG, który oprócz wykładania prawa pisze wiersze. O tym jak to robić, o organizacji czasu, podróżach, fotografowaniu umysłem, o Litwie i Gdańsku i w końcu o tym co oznaczają Żmuty i dlaczego warto się w nie zagłębić porozmawiamy we wtorek.

Tomasz Snarski to doktor nauk prawnych, adwokat, adiunkt w Katedrze Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, autor licznych artykułów naukowych z zakresu prawa karnego, filozofii prawa oraz praw człowieka. Do jego zainteresowań naukowych należą w szczególności: sprawiedliwość transformacyjna, karno-prawne aspekty transformacji ustrojowej w kontekście wymogów demokratycznego państwa prawa, niepozytywistyczne koncepcje prawa, multikulturializm a prawo oraz współczesne wyzwania związane z rozwojem praw człowieka.

Nie możesz być z nami we wtorek? – powtórka audycji UG przedstawia w środę o 12.00 (30 czerwca).

Do usłyszenia!

poniedziałek, 28 czerwca 2021 roku, 11:39