fbpx Burmistrz Sokółki gościem Radia MORS! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Burmistrz Sokółki gościem Radia MORS!

Ewa Kulikowska gościem Radia MORSJuż w piątek (16 lipca) o godz. 18:00 zapraszamy na kolejny odcinek audycji "Gość Radia MORS". Tym razem wizytę w naszym studiu złożyła pani Ewa Kulikowska, burmistrz Sokółki (woj. podlaskie). Rozmowę przeprowadził Karol Stachowicz.

Okazja do wywiadu jest szczególna, gdyż gmina Sokółka rozpoczęła rozmowy na temat współpracy z Uniwersytetem Gdańskim. Pojawiły się tu m.in. kwestie dotyczące osób starszych szukających wiedzy na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, a w perspektywie przewidziane są także różne projekty studenckie i badawcze w zakresie etnografii.

Z panią burmistrz rozmawiamy również o samej gminie Sokółka. Czym objawia się jej wyjątkowość i atrakcyjność? Na czym polega lokalny tygiel kultur? Co warto tu zobaczyć?

Emisja wywiadu w piątek (16 lipca) o godz. 18:00, a powtórka w poniedziałek (19 lipca) o godz. 14:00.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz