fbpx Córy - poznański duet z debiutanckim utworem | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Córy - poznański duet z debiutanckim utworem

Córy - MoreleBax„MORELE BAX” to pierwszy singiel poznańskiego duetu CÓRY. Utwór przenosi nas do beztroskich lat dzieciństwa oraz pokazuje, że mimo dorastania każdy z nas ciągle nosi cząstkę dziecka w sobie. Teksty artystek nasycone są nie tylko emocjami towarzyszącymi im podczas tej wyjątkowej retrospekcji, ale również kultowymi wyliczankami i tytułami ikon fabularnej kinematografii, która bez wątpienia przeniesie każdego słuchacza do upragnionych lat młodości.

CÓRY czyli Kasia Tontor i Natalia Hoffmann, tworzą muzykę inspirując się soulem/hiphop-em/R&B. Wszyscy pytali kiedy po polsku - TERAZ! Połączyły ich długie godziny niekończących się rozkmin, czwartkowe kawki, tłuste bity oraz wspólne flow. Muzyka jest dla nich formą autoterapii. Chcą pokazać, że dziewczyny mogą się wspierać i być dla siebie źródłem wzajemnej inspiracji.

MORELE BAX - na antenie Radia MORS we wtorek o 16:30 w Słuchamy/Polecamy.

poniedziałek, 2 sierpnia 2021 roku, 11:22