fbpx I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego, Farmaceutycznego, Bioetyki i Zarządzania w Ochronie Zdrowia | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Plakat I Ogólnopolska Konferencja NaukowaCentrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Zakład Zarządzania Organizacjami Publicznymi zapraszają na I Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Medycznego, Farmaceutycznego, Bioetyki i Zarządzania w Ochronie Zdrowia.

Na konferencji zostaną poruszone tematy m.in. aktualnych problemów prawnych dotyczących wykonywania zawodów medycznych, funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce w czasach pandemii COVID-19, odpowiedzialności karnej, cywilnej i zawodowej przedstawicieli zawodów medycznych oraz prawa pacjenta.

Konferencja odbędzie się w dniach 28-29 października 2021r. w Sali Teatralnej Uniwersytetu Gdańskiego (budynek Neofilologii) przy ul. Wita Stwosza 51 w Gdańsku

Lista prelegentów jest wciąż otwarta.
Organizatorzy zapraszają do zapoznania się z załączonymi dokumentami, wypełnienie ich i przesłanie do 30 września 2021 roku na adres piotr.zielinski@ug.edu.pl.

Ze względu na reżim sanitarno-epidemiologiczny bierni uczestnicy także proszeni są o wypełnienie formularzy zgłoszeniowych.

Szczegółny na stronie prawomedyczne.ug.edu.pl

środa, 15 września 2021 roku, 13:28