fbpx Global Management Challenge - grywalizacja na światowym poziomie! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Global Management Challenge - grywalizacja na światowym poziomie!

Global Management ChallengeTrwają poszukiwania ambitnych studentów do uczestnictwa w grywalizacji Global Management Challenge!

Do wygrania studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego oraz sponsorowany wyjazd na Zagraniczne Finały GMC

Czym jest Global Management Challenge?

GMC to jedno z najlepszych szkoleń biznesowych na bazie grywalizacji na świecie (w pełni on-line). Jest doskonałym treningiem zarządzania zarówno dla menedżerów jak i początkujących talentów. Jest to przede wszystkim rozwój i zdobywanie wiedzy w sposób praktyczny.

Główne korzyści z udziału w GMC:

• Rozwój wiedzy studentów w obszarach takich jak analiza biznesowazarządzanie strategiczne, Date Science
  • Rozwinięcie kompetencji miękkich takich jak praca w zespole i komunikacja
  • Poszerzenie świadomości biznesowej uczestników
  • Grywalizacja rozwijająca cenne praktyczne umiejętności biznesowe
  • Poznanie w praktyce mechanizmów działania przedsiębiorstwa na podstawie symulacji

Zbierz drużynę, wejdź na stronę, zarejestruj się i graj w największą symulację biznesową świata GMC Poland!

Link do rejestracji: https://gmcpoland.pl/formularze-rejestracyjne/

Radio MORS jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz