fbpx Premiera filmu: “Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy" | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Premiera filmu: “Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy"

Sęczawa okładkaAkademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego “Alternator” zaprasza na premierę mini-dokumentu "Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy".

"Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy" to publikacja, którą w minionym roku Akademickie Centrum Kultury UG "Alternator" wydało przy współpracy z Wydawnictwem Uniwersytetu Gdańskiego. Ten album-reportaż łączy ze sobą słowo, obraz i rzeźbę, przybliżając sztukę prof. Sęczawy obecną na Kampusie Uniwersytetu Gdańskiego (budynek Neofilologii UG) oraz w przestrzeni Gdańska.

Po publikacji przyszedł czas na mini-dokument, będący jednocześnie wirtualnym oprowadzaniem po kolekcji znajdującej się na Uniwersytecie Gdańskim i spotkaniem z artystą, który opowiada o swoich inspiracjach i drodze twórczej.

Reżyseria: dr Agnieszka Kiejziewicz Realizacja, montaż: Krystian Pyszniak, zdjęcia: Piotr Wajda

Występują: prof. Wojciech Sęczawa, Piotr Wajda, dr Agnieszka Kiejziewicz

Zapraszamy do oglądania!