fbpx Kino Młodego Widza w Centrum Filmowym UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Kino Młodego Widza w Centrum Filmowym UG

Czworo dzieci i coś banerCentrum Filmowe UG im. Andrzeja Wajdy zaprasza na kolejny pokaz z cyklu Kino Młodego Widza. W tym tygodniu, 22.01 (sobota) zapraszamy kinomanów w wieku 7-13 lat na film "Czworo dzeci i coś".

Wydarzenie otwarte: nie obowiązują zapisy.
Rozpoczynamy o godz. 12.00. Seans połączony jest z edukacją filmową. Rozpoczynamy prelekcją wprowadzającą; natomiast po seansie młodzi widzowie będą mogli wziąć udział w dyskusji i podzielić się wrażeniami.

Czworo dzieci i coś (2020) to wciągająca opowieść o przyjaźni i odkrywaniu siebie.
Róża, Psujka, Robert i Magdalenka różnią się charakterami, co często prowadzi do niezgody... i niecodziennych wydarzeń. Kiedy bohaterowie trafiają na tajemnicze "Coś" podczas jednej z wakacyjnych wycieczek, ich życie zmienia się w pasmo trzymających w napięciu przygód.

Kiedy? 22.01.2022 (sobota)
Start: Godzina 12.00
Cena biletu dla młodego widza: 15 zł – wstęp dla rodzica gratis. Bilety można zakupić za pomocą karty i gotówki na miejscu.
Jak nas znaleźć? Nasza sala kinowa znajduje się w gmachu Biblioteki Głównej UG, ul. Wita Stwosza 53, wejście główne.
Wjazd na kampus UG bramą od strony al. Grunwaldzkiej (przy Castoramie)

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz