fbpx "Czy potwory jedzą kiwi?" w Centrum Filmowym UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

"Czy potwory jedzą kiwi?" w Centrum Filmowym UG

Czy potwory jedzą kiwi? plakatJuż w czwartek 27 stycznia kolejne wydarzenie w Centrum Filmowym UG im. Andrzeja Wajdy, tym razem przygotowywane przy współpracy ze studentami Produkcji Form Audiowizualnych. O 18:00 odbędzie się pokaz filmu "Czy potwory jedzą kiwi?" w reżyserii Pawła Podolskiego.

Krótkometrażowy film fabularny z 2020 roku przedstawia historię 8-letniego Tomka, którego mama leży w szpitalu, starszy brat kradnie telefony, a ojciec jest na skraju załamania nerwowego. Jakby tego było mało, w szafie chłopca zamieszkuje potwór.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Filmowego UG na pokaz!
Spotykamy się w czwartek 27.01.2022 o godzinie 18.00.
Po filmie zapraszamy na spotkanie z jego twórcami – Jakubem Majem oraz Pawłem Podolskim!
Kiedy? Czwartek 27.01.2022 18:00
Cena biletu: WSTĘP BEZPŁATNY
Gdzie? Centrum Filmowe UG. Gmach Biblioteki Głównej UG, ul. Wita Stwosza 53, wejście główne.
Wjazd na kampus UG bramą od strony al. Grunwaldzkiej (przy Castoramie).
Wydarzenie współorganizowane przez studentów III roku PFA.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz