fbpx The best of Gdyńska Szkoła Filmowa + spotkanie z twórcami | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

The best of Gdyńska Szkoła Filmowa + spotkanie z twórcami

The best of Gdyńska Szkoła Filmowa banerCentrum Filmowe UG im. Andrzeja Wajdy zaprasza na specjalny pokaz najlepszych filmów Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Wydarzenie już 1 marca 2022 roku o 17:00!

Zaprezentujemy następujące tytuły:
  • „Dzień Babci” (2015) reż. Miłosz Sakowski
    Tomek metodą „na wnuczka” próbuje oszukać starszą kobietę, która okazuje się być równie sprytna i zamyka go w mieszkaniu. Staruszka proponuje mu pewien układ.

• „Casting” (2017) reż. Katarzyna Iskra
    Młoda matka postanawia zawalczyć o swoje marzenia i udaje się na przesłuchanie do filmu. Na casting zabiera ze sobą córkę. Okazuje się, ze będzie musiała dokonać życiowego wyboru.

• „Olena” (2013) reż. Elżbieta Benkowska
    Para młodych Ukraińców, Olena i Dima, podróżują przez Polskę do Szwecji. W pociągu ktoś kradnie im portfel, a w wyniku bójki złodziej wyrzuca paszport na tory. Muszą go odnaleźć, zanim odpłynie prom.
Po pokazach odbędzie się spotkanie z twórcami: Miłoszem Sakowskim, Katarzyną Iskrą i Elżbietą Benkowską.

Spotykamy się we wtorek 01.03.2022 o godzinie 17.00.
Cena biletu: WSTĘP BEZPŁATNY
Gdzie? Centrum Filmowe UG. Gmach Biblioteki Głównej UG, ul. Wita Stwosza 53, wejście główne.
Wjazd na kampus UG bramą od strony al. Grunwaldzkiej (przy Castoramie).

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz