fbpx Sunday Sessions - spotkania o amerykańskiej kulturze | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Sunday Sessions - spotkania o amerykańskiej kulturze

plakat Sunday SessionsZapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu „Sunday Sessions. Motywem przewodnim będzie amerykańska kultura. Pomysłodawczynią tego cyklu jest Weronika Metlenga, lektor Centrum Języków Obcych UG.

Projekt „Sunday Sessions” to cykl spotkań online, mający na celu popularyzację wielokulturowości i wielojęzyczności. Tematami poruszanymi w ramach projektu są zagadnienia związane z kulturą, architekturą, językiem oraz mediami wybranych państw.

Tegoroczna edycja adresowana jest do wszystkich zainteresowanych amerykańską kulturą i ma na celu edukację w zakresie amerykanistyki. Tematami poruszanymi w projekcie będą zagadnienia związane m.in. z kulturą, językiem, filmem i mediami w USA.

Najbliższe spotkanie poprowadzi prof. UG dr hab. Danuta Stanulewicz-Skrzypiec (Kierownik Zakładu Glottodydaktyki i Przetwarzania Języka Naturalnego), która opowie o języku Indian.

Serdecznie zapraszamy 27 lutego o godz. 11:30. Link do wydarzenia: https://tiny.pl/91kkf

wtorek, 22 lutego 2022 roku, 13:27