fbpx "Psycho Goreman" w Centrum Filmowym UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

"Psycho Goreman" w Centrum Filmowym UG

Psycho Goreman plakatCentrum Filmowe UG im. Andrzeja Wajdy zaprasza na drugi pokaz z cyklu “Velvet Spoon”! Tym razem będzie to "Psycho Goreman" już 11 marca o 18:00!

„Psycho Goreman” to najntisowy z ducha list miłosny do praktycznych efektów specjalnych i totalnego filmowego szaleństwa. Reżyser Steven Kostanski (znany z „The Void”) puszcza wodzę fantazji i pozwala sobie na stworzenie filmu, który wszyscy chcielibyśmy obejrzeć jako dzieciaki – krwawej, wulgarnej i zupełnie pozbawionej hamulców opowieści o napędzanym żądzą zniszczenia kosmicie, który przybywa na Ziemię i wpada w sidła małej (choć równie wrednej!) dziewczynki.

Kiedy? 11.03.2022r. (piątek)
Start: Godzina 18:00
Cena biletu: 15 zł (obowiązuje jedna cena dla wszystkich grup wiekowych). Bilety można zakupić za pomocą karty i gotówki na miejscu.
Jak nas znaleźć? Nasza sala kinowa znajduje się w gmachu Biblioteki Głównej UG, ul. Wita Stwosza 53, wejście główne.
Wjazd na kampus UG bramą od strony al. Grunwaldzkiej (przy Castoramie).

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz