fbpx Wywiad z prof. Leszkiem Balcerowiczem | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wywiad z prof. Leszkiem Balcerowiczem

prof. Leszek Balcerowicz i Maciej GoniszewskiProf. Leszek Balcerowicz obejmuje katedrę im. Eugeniusza Kwiatkowskiego utworzoną jako jednostkę międzywydziałową na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Ekonomicznym, Wydziale Nauk Społecznych, Wydziale Prawa i Administracji oraz Wydziale Zarządzania.

W Radiu MORS rozmawiamy z prof. Balcerowiczem o tematach, które będą podejmowane w najbliższym roku w ramach prac prowadzonych w tej katedrze. W czasie wywiadu zapytaliśmy też o bieżące sprawy gospodarcze i polityczne, a także o to jak w ocenie naszego gościa będzie się rozwijała wojna w Ukrainie, jakie będzie miała konsekwencje i jak będzie wpływała na sytuację wewnętrzną w Polsce.

Link do podcastu z wywiadem - UG Przedstawia - prof. Leszek Balcerowicz - 18 marca 2022 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

poniedziałek, 21 marca 2022 roku, 13:59