fbpx Pogodne premiery w kinie | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Pogodne premiery w kinie

Kadr z filmu Rodzinna zamiana ciałKino Helios w Galerii Metropolia zaprasza na dwa pogodne filmy, które na pewno poprawią wam nastrój. Są to kreskówka „Nawet myszy idą do domu” i francuska komedia „Rodzinna zamiana ciał”.

Nawet myszy idą do nieba

Choć czasem myszka potwornie się boi, zrobi wszystko, by inni tego nie zauważyli. Jak na tak małe zwierzątko jest bardzo uparta, a popisy to jej specjalność. Za wszelką cenę chce być najszybsza, najbystrzejsza i najdzielniejsza. By to udowodnić, zaryzykuje nawet spotkanie z lisem. Pech sprawia, że zamiast wyjść z tego cało, razem trafią do krainy, która okazuje się… niebem. Nie oznacza to jednak końca przygody. Wręcz przeciwnie! Przed bohaterami wyboista droga, podczas której będą musieli przeprawić się przez gorące źródła, rozwiązać zagadki z przedziwnego wesołego miasteczka i stawić czoła mrocznej Wszechpuszczy. Najtrudniejszym zadaniem okazuje się jednak pokonanie własnych lęków i głęboko zakorzenionych uprzedzeń. Czy bohaterom uda się odnaleźć wspólny język? Oto opowieść, która udowadnia, że w przyjaźni nie ma rzeczy niemożliwych!

Rodzinna zamiana ciał

Pewnego ranka rodzina Morelów z przerażeniem odkrywa, że ich ciała i dusze uległy kompletnemu przemieszaniu. Sześcioletnia córeczka jest teraz w ciele ojca. Który jest teraz w ciele nastoletniego syna. Który jest teraz w ciele starszej siostry. Która jest teraz w ciele swojej matki… Która jest teraz w ciele sześcioletniej Chachy. Rozumiecie coś z tego? Spokojnie – oni też nie – ani trochę! Ale prawdziwe kłopoty dopiero przed Morelami. Bo z pracy wydzwania wredny szef, w szkole zapowiedzieli klasówkę, a do drzwi dobija się właśnie napalona sympatia z liceum. I jak tu teraz żyć i do reszty nie zwariować?

Więcej o repertuarze kina Helios w Galerii Metropolia na stronie kina.

piątek, 29 kwietnia 2022 roku, 13:33