fbpx MEGAFON || Międzywydziałowy Event Goszczący Artystyczne Formy Ogólnie Nieokreślone | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Megafon plakatRobisz coś ciekawego? Tańczysz, śpiewasz, malujesz, a może masz jakiś nieoczywisty talent? Może jesteś iluzjonistą albo początkującym stand-uperem? Jeżeli tak! - MEGAFON to miejsce dla Ciebie!

Megafon czyli Międzywydziałowy Event Goszczący Artystyczne Formy Ogólnie Nieokreślone to przestrzeń dla młodych artystów na pokazanie się światu! Megafon nie jest konkursem, to przestrzeń, w której możemy razem celebrować sztukę i dzielić się swoimi pasjami.

Pierwsza edycja odbędzie się w Stacji Food Hall w Gdańskiej Metropolii już niebawem, bo 12 maja o godzinie 19.00.

Śpieszcie się, zapisy już trwają!

Link do zapisów:

Nie czujesz się na siłach, by wystąpić albo wolisz być widzem? Możesz zasiąść na publiczności i razem z nami spędzić wspaniale czas!
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz