fbpx Rusza Program Ambasador PZU 2022/2023 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Rusza Program Ambasador PZU 2022/2023

Rusza Program Ambasador PZU banerRusza rekrutacja do Programu Ambasador PZU na rok akademicki 2022/2023! To kolejna możliwość dla studentów na zdobycie praktycznej wiedzy u boku ekspertów i poznania Grupy PZU. Akademiccy Ambasadorzy będą reprezentować firmę i współorganizować ogólnopolskie projekty na swoich uczelniach.

Jest to niepowtarzalna okazja dla aktywnych studentów od I do IV roku studiów kierunków ekonomicznych na zdobywanie nowych umiejętności i rozwój pod okiem doświadczonej organizacji jaką jest Grupa PZU.

Uczestnicy biorą aktywny udział w realizacji projektów, które firma kieruje do środowiska akademickiego. W zamian oferujemy wiele benefitów takich jak:

• dostęp do szkoleń i integracji,
  • stypendium ambasadorskie,
  • konsultacje z rekruterami,
  • networking,
  • możliwość dalszej współpracy z PZU po zakończeniu programu.

Poszukujemy studentów:

• Od I do IV roku studiów kierunków ekonomicznych,
  • Działających w organizacjach, samorządach studenckich, kołach naukowych,
  • Dostępnych od końca września do końca czerwca ,
  • Sprawnie poruszających się w mediach społecznościowych,
  • Kreatywnych i otwartych na doświadczenia.

W tym roku poszukujemy ambasadorów w aż 12 miastach, a Gdańsk jest jednym z nich! Na zgłoszenia studentów czekamy do 31 maja 2022.

Więcej informacji dotyczących programu oraz formularz aplikacyjny możesz znaleźć na stronie: https://www.pzu.pl/kariera/studenttalent/ambasador

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz