fbpx Szkoła Letnia Szkoły Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Szkoła Letnia Szkoły Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego UG

szkoła letnia banerSzkoła Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji UG zaprasza serdecznie do udziału w Szkole letniej - edycja on-line: "Derecho de la Sociedad Digital y Nuevas Tecnologías" w dniach 30.06-2.07.2022 r.

Przewidziano seminaria ze znakomitymi ekspertami z tematyki prawa nowych technologii, prawa własności intelektualnej, internetu, biznesu i ekonomii w środowisku cyfrowym!
Wykłady będą prowadzone w języku hiszpańskim przez wykładowców akademickich, przedsiębiorców i adwokatów. Szkoła letnia uzyskała Patronat Honorowy Ambasady Hiszpanii w RP.

Szczegółowe informacje i zapisy pod adresem email: sphl@ug.edu.pl. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://prawo.ug.edu.pl/oferta_wpia/szkoly_prawa_obcego/szkola_prawa_hiszpanskiego_i_latynoamerykanskiego

Program można zobaczyć w załączniku.
PDF icon aktualny_program_pl.pdf792.68 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz