fbpx Konkurs! Przeżyj kosmiczną przygodę! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs! Przeżyj kosmiczną przygodę!

Kosmopark plakatW Galerii Metropolia w Gdańsku wystartowała wielka wystawa Kosmopark, która pozwala doświadczyć niepowtarzalnego efektu obecności we wszechświecie. Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie wejściówki!
  • Wyślij swój głos na Marsa, Jowisza i Wenus,
  • wykonaj testy przed lotem astronautów,
  • komunikuj się bezpośrednio z kosmonautami na orbicie okołoziemskiej,
  • steruj kosmicznym łazikiem księżycowym,
  • poczuj się jak w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
Wystawę-przygodę można zobaczyć do 30 sierpnia codziennie od 10:00 do 21:00. Rozrywka gwarantowana zarówno dla dzieci, jak i dorosłych! Każdy się tu odnajdzie!

Radio MORS jest partnerem wydarzenia i w związku z tym mamy dla Was dwie podwójne wejściówki!

Jak je zdobyć?

Jesteśmy Mega Otwartym Radiem Studenckim, czyli MORS - taki jest nasz skrót tutaj na Ziemi. Ale jesteśmy też marzycielami! A co byłoby, gdyby nasze radio nadawało na Marsie, na Wenus albo jeszcze gdzie indziej w kosmosie? Puśćcie wodze fantazji i wymyślcie, jak mogłoby wtedy wyglądać rozwinięcie naszego skrótu MORS.

Wśród autorów najciekawszych propozycji rozlosujemy darmowe wejściówki na dowolny dzień. Odpowiedzi należy wysyłać do 19 czerwca 2022 roku (godz. 23:59) na adres mors@ug.edu.pl z tytułem KONKURS - KOSMOPARK.

Powodzenia!
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz