fbpx Dino, jeżyk i tata | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dino, jeżyk i tata

Kadr z filmu Jurassic World: DominionW tym tygodniu kino Helios w Galerii Metropolia proponuje widzom trzy nowe filmy. Film dla dzieci o zwierzętach walczących z konsekwencjami katastrofy klimatycznej, bajka dla dorosłych o dawno wymarłych gadach i komedia chrześcijańska.

Jeżyk i przyjaciele

Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół, zamieszkujących leśną polanę. Dzielna jeżyczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.

Jurassic World: Dominion

Steven Spielberg i Colin Trevorrow powracają jako producenci wykonawczy trzeciej odsłony serii „Jurassic World”, jednej z największych serii w historii kina. Do Chrisa Pratta i Bryce'a Dallas Howard dołączają zdobywczyni Oscara® Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill w Jurassic World Dominion w zapierającym dech w piersiach widowisku. Jurassic World Dominion rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. Jurassic World Dominion pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne.

Nakręcony tata

Ben Marcus „Michael Jr.”, były komik stand-upowy w kryzysie wieku średniego, próbuje zostać gwiazdą mediów społecznościowych, dopóki Biblia nie zmieni radykalnie jego i jego rodziny.

Więcej informacji o repertuarze kina Helios w Galerii Metropolia na stronie internetowej kina.

piątek, 10 czerwca 2022 roku, 15:12