fbpx Konkurs! Druga pula wejściówek na wystawę Kosmopark! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs! Druga pula wejściówek na wystawę Kosmopark!

Kosmopark plakatMarzyliście kiedyś o tym, aby spojrzeć na Ziemię z góry z dystansu kilkuset kilometrów? Kosmopark Gdańsk pozwoli doświadczyć niepowtarzalnego efektu obecności we wszechświecie. Multimedialna przygoda zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Czekają na Was liczne atrakcje:
- wyślij swój głos na Marsa, Jowisza i Wenus,
- wykonaj testy przed lotem astronautów,
- komunikuj się bezpośrednio z kosmonautami na orbicie okołoziemskiej,
- steruj kosmicznym łazikiem księżycowym,
- odwiedź Międzynarodową Stację Kosmiczną.

Wystawa znajduje się w Galerii Metropolia w Gdańsku (ul. Jana Kilińskiego 4) i będzie dostępna dla zwiedzających do 30 września.

Aby zdobyć wejściówkę dla dwóch osób na dowolny dzień, należy wysłać na adres mors@ug.edu.pl maila z tytułem KOSMOPARK-KONKURS, a w treści napisać imię i nazwisko pierwszego człowieka, który stanął na Księżycu. Prosimy także o podpisanie się na końcu maila. Spiesz się, bo konkurs może zostać zamknięty w każdym momencie! Zwycięzcy zostaną poinformowani o nagrodzie mailowo. Wejściówki będą do odbioru w siedzibie Radia MORS w Gdańsku.

Powodzenia!
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz