fbpx Tydzień z biotechnologią na MWB już od poniedziałku! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Tydzień z biotechnologią na MWB już od poniedziałku!

Biotech week banerNa Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed w dniach 19-23 września 2022 roku odbędą się warsztaty Bio Tech WEEK dla szkól ponadpodstawowych.

Codziennie uczniowie dwóch klas wcielą się w rolę biotechnologów i w specjalistycznym laboratorium molekularnym przeprowadzą eksperymenty biochemiczne i mikrobiologiczne. Ponadto uczestnicy spotkają się z wirusologiem, który opowie im o zastosowaniu wirusów we współczesnej medycynie. Szczegóły relacji z wydarzenia na stronie Strona główna | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i MUG. Zapraszamy chętne szkoły do wzięcia udziału w BIO TECH WEEK w kolejnej edycji!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz