fbpx ESN 3city rekrutuje! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

ESN 3city rekrutuje!

ESN rekrutuje banerJesteś osobą kreatywną? Chcesz poznać ludzi z pasją, których łączą wspólne cele i zainteresowania? A może po prostu chcesz przeżyć największą przygodę swojego studenckiego życia?
Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco - nie wahaj się i aplikuj do ESN 3city!

Erasmus Student Network Polska jest częścią jednego z największych studenckich stowarzyszeń w Europie, odpowiedzialnego za wspieranie i rozwój wymian studenckich.

ESN 3city to miejsce, w którym możesz rozwinąć swoje różnorodne zainteresowania. Nasza praca skupia się na czterech obszarach, w które możesz się zaangażować.
  • HR (Human Resources) zajmuje się przede wszystkim ludźmi w naszej sekcji. Grupa jest odpowiedzialna za rekrutacje i ewaluację członków ESN 3city. Dba o przyjazną atmosferę, organizuje integrację oraz szkolenia, by zapewnić wszechstronny rozwój członkom sekcji.
  • Event zajmuje się organizacją wydarzeń dla Erasmusów. Organizuje eventy o tematyce kulturalnej, sportowej, ale także wieczorne imprezy. International Dinner, Sports Week, kręgle, wycieczki i tematyczne imprezy w klubie to specjalność Eventu.
  • PR jest odpowiedzialny za promocję naszej sekcji wśród Erasmusów, studentów i potencjalnych partnerów. Grupa PR prowadzi konta na mediach społecznościowych oraz zajmuje się tworzeniem grafik na eventy organizowane przez naszą sekcję ESN 3city.
  • Social Erasmus – Grupa angażuje studentów z Trójmiasta oraz Erasmusów w działania na rzecz społeczności lokalnej poprzez akcje charytatywne. Głównymi celami grupy są współprace ze szkołami, schroniskami dla zwierząt i praca na rzecz czystego środowiska.
Jeżeli chcesz poznać młodych ludzi, rozwinąć umiejętności językowe lub po prostu zrobić na studiach coś więcej, to ESN 3city jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Rozwijamy się poprzez różnorodne wydarzenia, integrację i szkolenia.

Link do formularza zgłoszeniowego - KLIKNIJ TUTAJ

Zajrzyj też na Facebooka