fbpx Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza!

Studenckie Forum Business Centre Club banerBudujesz swoje doświadczenie, potrzebujesz robić więcej w swoim życiu, a może chciałbyś stworzyć coś niesamowitego? Jeżeli tak, to organizacja Studenckie Forum Business Centre Club jest miejscem właśnie dla Ciebie!

Fundacja SF BCC zrzesza aktywnych studentów, którzy potrzebują ciągłego rozwoju w swoim życiu. Zdobędziesz umiejętności praktyczne, których nie otrzymasz na pierwszych latach studiów i z pewnością Twoje zaangażowanie w życie organizacji przyczyni się do zwiększenia szansy otrzymania swojej wymarzonej pracy!

W Regionie Trójmiasto główne ścieżki rozwoju to PR, HR oraz FR. Dodatkowo Członkowie otrzymują szanse awansowania na stanowiska koordynatorskie, gdzie zdobywają cenną wiedzę z dziedziny zarządzania oraz w przypadku koordynowania projektów zapewniamy rozwój w kierunku zostania Project Menagerem.

Oprócz rozwoju największą wartością organizacji są ludzie. Kontakt z ludźmi w SF BCC to nie tylko wspólne integracje, konwenty, czy wyjazdy szkoleniowe, ale wzajemne inspirowanie się, motywowanie, poznawanie i przede wszystkim tworzenie wspólnych historii.

Chcesz działać w SF BCC? Nie czekaj dłużej, złóż swoje CV na sfbcc.prg.pl/rekrutacja !
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz