fbpx Projekt "Studenci Startera" Inkubatora Startera dla studentów trójmiejskich uczelni | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Studenci Startera banerJesteś studentem/ studentką trójmiejskiej uczelni? Masz w planach własny biznes i niezależność finansową? Ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Razem z nami rozwiń swoje kompetencje biznesowe i zminimalizuj szansę na porażkę. W ramach projektu otrzymasz mnóstwo wiedzy od ekspertów: Agata Ciesielska, Jolanta Graban, Sebastian Mul z dr Poket i Magdalena Jabłońska i praktyków m.in. Karoliny Janik z Personal PR, Pawła Koryckiego z SprzedajFirme.com, Marcin PotkańskiMitte Cafe czy MobileMonitoring, którą bezpośrednio przełożysz na sukces swojej firmy!

Zostań studentem Startera! Rozwiń swoje kompetencje biznesowe i z pakietem wiedzy wejdź w świat biznesu!

Dołącz do nas, formularz zgłoszeniowy na stronie:

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz