fbpx Wywiad z JM Rektorem UG, prof. dr. hab. Piotrem Stepnowskim | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wywiad z JM Rektorem UG, prof. dr. hab. Piotrem Stepnowskim

UG Przedstawia wywiad z JM Rektorem banerJuż w najbliższy czwartek zapraszamy na wywiad z JM Rektorem UG, prof. dr. hab. Piotrem Stepnowskim. Rozmowa, która może rozwiać wiele Waszych wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące Was pytania.

Czy federalizacja Związku Uczelni Fahrenheita spowoduje, że marka Uniwersytet Gdański zniknie? Na czym polega ta współpraca?
Co oznacza coraz mniejsza liczba studentów studiów drugiego stopnia dla naszej uczelni?
Czy to prawda, że w związku z kryzysem energetycznym i szukaniem oszczędności UG będzie zamknięte na dwa tygodnie? Czy grozi nam powrót na nauczanie zdalne?
Jak UG ma zamiar dalej pomagać Ukraińcom?
Jak można skorzystać z nowo otwartego Erasmus+ InnHub?
Czy będą podwyżki dla pracowników naukowych i administracyjnych?

Rozmowę przeprowadził Karol Stachowicz.

Premiera już w czwartek, 27 października o 20:00.

Powtórka w piątek, 28 października o 11:05 oraz w sobotę, 29 października o 12:00.

Link do radia na żywo: https://tiny.pl/914w7
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz