fbpx Zapisane w gwiazdach: IX edycja projektu Audiodeskrypcja po studencku | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zapisane w gwiazdach: IX edycja projektu Audiodeskrypcja po studencku

Audiodeskrypcja po studencku plakatRusza dziewiąta edycja projektu "Audiodeskrypcja po studencku", w ramach której uczący się na Uniwersytecie Gdańskim ponownie nagrali materiały ułatwiające osobom z problemami dotyczącymi zmysłu wzroku albo słuchu odbiór filmów. Tym razem ekipa "sięgnęła" kosmosu! Rezultat ich pracy będzie można doświadczyć 16 grudnia.

"Jesteśmy grupą studentów, która chce dołożyć swoją cegiełkę do poszerzania świadomości o znaczeniu tworzenia inkluzywnych treści dla wszystkich. Z tego powodu mamy przyjemność zaprosić Was na pokaz trzech części internetowej serii „Gwiezdny szeryf” produkcji Grupy Filmowej Darwin opatrzonej naszą audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących. Gościem naszego pokazu będzie Robert Zarzecki, prezes zarządu fundacji Widzimy Inaczej, który opowie nam o Blind tennisie. Zapraszamy!" - informują organizatorzy.

Data i godzina: piątek, 16.12.2022 r. o godzinie 17:00
Miejsce: Budynek Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 51 w Gdańsku, sala 021 (parter)

Radio MORS jest patronem medialnym wydarzenia.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz