fbpx Avatar: Istota wody w kinach | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Avatar: Istota wody w kinach

Avatar: Istota wodyW ten weekend Kino Helios w Galerii Metropolia proponuje tylko jedną premierę, ale tak wyczekiwaną przez widzów, że gdy na początku jesieni do kin trafiła powtórnie pierwsza część tego filmu, która premierę miała kilka lat temu, wielu ruszyło do kin myśląc, że to już druga część. Mowa oczywiście o „Avatarze: Istocie wody”.

Akcja filmu „Avatar: Istota wody” rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

Oczywiście dla słuchaczy Radia MORS mamy wejściówki na dowolny film w kinie Helios w Galerii Metropolia. Żeby je zdobyć należy na adres mors@ug.edu.pl przesłać odpowiedź na pytanie ile lat leci się z Ziemi na Pandorę na której ma miejsce akcja Avatara.

Więcej o aktualnym repertuarze kina Helios w Galerii Metropolia na stronie internetowej kina.

piątek, 16 grudnia 2022 roku, 12:08