fbpx Kiermasz i spotkanie świąteczne na UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Kiermasz i spotkanie świąteczne na UG

Plakat kiermaszu świątecznegoCentrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na świąteczne spotkanie społeczności akademickiej, które odbędzie się 21 grudnia 2022 na poziomie 100 na Wydziale Nauk Społecznych.

W ramach spotkania odbędzie się:

- spotkanie z władzami Uniwersytetu Gdańskiego

- występ Studia Wokalnego UG

- poczęstunek

- kiermasz świąteczny

- fotograficzne mini sesje świąteczne

Spotkanie zaplanowane jest na godz. 13.00, ale już od godz. 10.00 będzie trwał kiermasz świąteczny. Można w nim wziąć udział zarówno jako osoba kupująca jak i sprzedająca.

Informacja dla sprzedających: Robisz przedświąteczne porządki? Masz za dużo książek, ubrań czy bibelotów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Możesz je sprzedać na Świątecznym Jarmarku UG już 21 grudnia!!! Wystarczy że napiszesz wiadomość na adres casid@ug.edu.pl, zapewnimy Ci stoisko w ramach jarmarku!

Informacja dla kupujących: Nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla bliskich lub dla siebie, a do świąt zostało tylko kilka dni? Wpadnij na kiermasz, na pewno wybierzesz coś ciekawego, zjesz świąteczną przekąskę a może weźmiesz udział w profesjonalnej mini sesji w klimacie świątecznym.

Wszystko to 21 grudnia 2022 w godzinach 10:00 – 16:00 na Wydziale Nauk Społecznych na poziomie 100

Więcej informacji na stronie https://casid.ug.edu.pl/kiermasz-swiateczny/ plakat spotkania świątecznego

piątek, 16 grudnia 2022 roku, 14:24