fbpx TECHSEED 2023 - konkurs dla studentów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

TECHSEED 2023 - konkurs dla studentów

Techseed 2023 banerRozwiń swoje pomysły, wygraj 10 000 złotych i wejdź do branży przyszłości! Rusza tegoroczna edycja programu preakceleracyjnego Techseed 2023, realizowanego przez Gdańską Fundacją Przedsiębiorczości i finansowanego ze środków Miasta Gdańsk.

Projekt skierowany jest do studentów, startupów i młodych przedsiębiorców z Gdańska, którzy chcieliby zaprezentować innowacyjny pomysł na wyzwania, które zostały wypracowane i zdefiniowane przez ekspertów i praktyków związanych z lokalną branżą morską: 1) wykorzystanie nowych technologii w branży morskiej, 2) multifunkcjonalne rozwiązania, 3) wydłużenie życia rozwiązań wykorzystywanych w branży morskiej, 4) oczyszczanie zanieczyszczeń, 5) inne morskie, które nie wpisują się w powyższe wyzwania, a dotyczą rozwiązań dla branży morskiej.

Najlepszy Zespół otrzymuje nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych.

Udział w programie preakceleracyjnym jakim jest Techseed 2023 pozwala na zbudowanie strategii rozwoju projektu oraz wprowadzenie produktu lub usługi na rynek.

Uczestnicy projektu mogą liczyć na opiekę mentorską doświadczonych ekspertów, przedsiębiorców i praktyków. Cykl warsztatów oraz indywidualne konsultacje z ekspertami branżowymi i biznesowymi pozwalają na poszerzenie wiedzy, dopracowanie biznesowych pomysłów. Techseed 2023 potrwa 5 miesięcy i zostanie zakończony galą finałową (Demo Day), podczas której  Zespoły biorące udział w programie zaprezentują swoje pomysły między innymi przed gronem inwestorów, potencjalnych klientów i partnerów.

Program Techseed od 4 lat skutecznie łączy świat start-upów z inwestorami, którzy dzięki temu zyskują świeżość i innowacje. Młodzi przedsiębiorcy z kolei mogą liczyć na wsparcie merytoryczne, praktyczne i nierzadko finansowe doświadczonych graczy.

Rekrutacja trwa, a formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.techseed.inkubatorstarter.pl

Udział w programie jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 2 kwietnia 2023.

Link do formularza rejestracyjnego: https://lnkd.in/eQ5Het7a
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz