fbpx Okiem Pascala Payanta - warsztaty i projekcja filmu w CF UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Okiem Pascala Payanta - warsztaty i projekcja filmu w CF UG

Okiem Pascala Payanta plakatMasz w głowie pomysł na film, ale nie wiesz co dalej? To twój szczęśliwy dzień! Chyba mamy koło ratunkowe dla twojego marzenia!

Przez dwa dni, w czwartek 20.04. oraz piątek 21.04. w Centrum Filmowym Uniwersytetu Gdańskiego gościć będzie nagradzany twórca filmowy… PASCAL PAYANT – kanadyjski reżyser, który tworzy filmy za ekstremalnie niskie budżety, jako jedyna osoba za kamerą. Towarzyszyć mu będzie szwedzka aktorka Sara Hagno!

W czwartek o 18:00 zapraszamy do Biblioteki Głównej UG na seans filmu „April Skies” i spotkanie z twórcą oraz Sarą Hagno, która w tej produkcji występuje. Wstęp wolny!

Z kolei w piątek o 16:00 zorganizowane zostaną WARSZTATY REALIZATORSKIE. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy podesłać nam swój pomysł na film rozpisany na jednej stronie w języku angielskim. Na samych warsztatach Pascal Payant pochyli się nad każdym z tych pomysłów i przedstawi swoje pomysły, jak można przenieść je na ekran.

Na zgłoszenia czekamy do 15.04., pomysły proszę wysyłać na adres mailowy Centrum Filmowego UG (centrum.filmowe@ug.edu.pl). Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia.

Tego samego dnia, o 18:30 w sali kinowej, odbędzie się Masterclass, w którym nasz gość opowie o swojej twórczej drodze i tym, jak realizuje swoje filmy. WSTĘP WOLNY!!
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz