fbpx PG Network #OffshoreMeetup w Kwadratowej | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

PG Network #OffshoreMeetup w Kwadratowej

PG Network #OffshoreMeetup plakatW najbliższy piątek, 16 czerwca w AK PG Kwadratowa w Gdańsku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „PG Network Meetup”. Tym razem wydarzenie poświęcone jest gorącemu tematowi morskiej energetyki wiatrowej.

Zapraszamy studentów, absolwentów przedstawicieli kół naukowych i organizacji studentów, pracowników naukowych oraz przedstawicieli trójmiejskiego biznesu oraz wszystkich zainteresowanych morską energetyką wiatrową.

Pomysłodawcą spotkań jest Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej, a współorganizatorami najbliższej edycji są Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej, Centrum Transferu Technologii oraz Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości Inkubator STARTER.

Po dużym sukcesie pierwszej edycji, poświęconej branży IT, organizatorzy postanowili zaprosić największe trójmiejskie firmy działające w obszarze offshore: CRIST Offshore, Projmors, MEWO SA, Industria Project oraz Mostostal Pomorze.

PG Network Meetup to formuła luźnych wystąpień przedstawicieli firm oraz networking służący nawiązaniu kontaktów biznesowych, wymianie doświadczeń i pomysłów. To doskonała okazja do poznania najciekawszych i najświeższych informacji ze branży offshore.

Gdzie? AK PG Kwadratowa, Gdańsk, Siedlicka 4

Kiedy? piątek, 16 czerwca, od 17 do 20

Podczas spotkania organizatorzy organizują napój i pizzę dla wszystkich uczestników.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy https:/app.evenea.pl/event/pgnetwork02/

Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu!

Radio MORS jest patronem medialny wydarzenia.

Program wydarzenia:

PG Network #OffshoreMeetup agenda