fbpx Wyścigi i Kicia | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wyścigi i Kicia

Kadr z filmu Gran TurismoKino Helios w Galerii Metropolia zaprasza w tym tygodniu na dwie premiery. Dla dorosłych szybkie samochody i historia przeobrażenia z gracza w wirtualne wyścigi w prawdziwego kierowcę wyścigowego. Dla dzieci kilka historii o Kicia Koci i jej przyjaciołach.

Gran Turismo

Film jest oparty na prawdziwej historii Janna Mardenborougha. Jann to nastoletni gracz Gran Turismo, który dzięki swoim umiejętnościom wygrał serię konkursów Nissana, aby stać się prawdziwym profesjonalnym kierowcą wyścigowym.

Kicia Kocia

Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko! Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie. Serial Kicia Kocia na wielkim ekranie!

Więcej o repertuarze kina Helios w Galerii Metropolia na stronie internetowej kina.

piątek, 11 sierpnia 2023 roku, 14:09